Godziny szkoleń

Wszystkie szkolenia rozpoczynają się o godzinie 16:00.

5S - Spraw, aby Schludnie zorganizowane Stanowisko pracy podwyższyło Skuteczność i Satysfakcję pracownika (5 grudnia)

"5S - Spraw, aby Schludnie zorganizowane Stanowisko pracy podwyższyło Skuteczność i Satysfakcję pracownika” - Koło Naukowe Zarządzania Produkcją i Konsultingu

W biurze czy na stanowisku pracy 5S jest jednym z najważniejszych elementów dobrego zarządzania. Mimo swej pozornej nazwy wdrożenie tej metody może stać się kluczem do sukcesu w poprawie wydajności. Metoda określa podstawowe zasady organizacji miejsca pracy, utrzymywania czystości i porządku w ramach jednolitego standardu zarządzania. Jak się przekonacie na naszym szkoleniu wdrożenie 5S daje natychmiastową poprawę wyników produktywności!