Godziny szkoleń

Wszystkie szkolenia rozpoczynają się o godzinie 16:00.

Jak skutecznie realizować projekty, czyli sztuka zarządzania czasem (25 listopada)

"Jak skutecznie realizować projekty, czyli sztuka zarządzania czasem” – to szkolenie prowadzone przez członków Koła Naukowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi „Experience”.

Głównym celem szkolenia jest uświadomienie młodym Studentom, że jakość i termin wykonania projektu zależy w głównej mierze od stopnia zaplanowania jego poszczególnych etapów.

Uczestnicy dowiedzą się jak: wyznaczyć swoje priorytety, efektywnie wykorzystać czas w ciągu dnia, podjąć właściwe decyzje, wprowadzić dyscyplinę w życiu codziennym, znaleźć równowagę pomiędzy organizacją czasu, a współpracą i budowaniem relacji z ludźmi.

Studenci poznają także najważniejsze metody i techniki planowania strategii działania oraz najczęściej popełniane błędy, które przeszkadzają skutecznie zarządzać czasem.

Zapraszamy wszystkich Studentów chcących już od dziś zmienić swoje życie o 180stopni.