Godziny szkoleń

Wszystkie szkolenia rozpoczynają się o godzinie 16:00.

Co ma wspólnego komputer z sadzonką drzewa? (27 listopada)

"Co ma wspólnego komputer z sadzonką drzewa? – czyli zaplanuj biznes odpowiedzialny społecznie" to szkolenie prowadzone przez Członków Organizacji Studenckiej Enactus Politechnika Łódzka

Szkolenie porusza bardzo modny w ostatnim czasie temat CSR, czyli Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Uczestnicy dowiedzą się, jak zaplanować swój biznes tak, aby jako przedsiębiorca być odpowiedzialnym za wpływ swoich decyzji i działań na społeczeństwo i środowisko zachowując najwyższe standardy etyczne. Słuchacze dowiedzą się także, kim są interesariusze i jak ogromny wpływ mają na funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz nauczą się mapować relacje z nimi. Zaprezentowane zostaną także standardy ułatwiające wdrożenie i utrzymanie CSRowego podejścia do biznesu.

Korzyści uczestnictwa w szkoleniu:

• Dowiesz się, co to znaczy CSR, czyli Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.
  • Poznasz, kim są Interesariusze i nauczysz się mapować relacje z nimi.
  • Nauczysz się jak uzyskać równowagę między trzema wymiarami – ekonomią, ekologią i etyką.
  • Poznasz założenia standardu ISO 26000.
  • Nauczysz się jak zaplanować biznes odpowiedzialny społecznie.